Vasaras nometnes

NometnesPozitīva vasaras dienas nometnes pieredze var dot milzīgu labumu Jūsu bērna attīstībā. Vasaras nometnēs bērni mācās dzīvot paši par sevi, iemācās būt patstāvīgi un iemācās izpildīt citu norādījumus, kā arī palīdz jaunākajiem dalībniekiem. Tas nozīmē, ka nometnes ir ļoti lieliska lieta! Laba vasaras nometne var palīdzēt celt bērna pašapziņu, iemācīt viņiem cieņu pret citiem, lai viņi varētu apgūt pašcieņu un arī mācīties būt iecietīgiem pret citiem. Dzīvojot grupās, kā tas vasaras nometnēs, bērni iemācās pieņemt dažādas atšķirības, piemēram, rases, reliģiskās pārliecības un kultūras atšķirības. Abiem tradicionālo vasaras nometņu veidiem ir savas priekšrocības, kas palīdzēs Jūsu bērniem augt un nobriest un paplašināt savu redzesloku.

Kempingi

Kad Jūs saņemat vasaras nometnes brošūru, Jums noteikti būs jautājumi par nometnes direktoru un par nometnes filozofiju. Pēc šī pirmā telefona zvana vai tīmekļa vietnes apmeklējuma, Jūs sākat attīstīt priekšstatu par to, kas īpašs ir šajā nometnē un cik ilgi tā darbosies.

Vasaras nometne var tikt lieliski aprakstīta brošūrās. Nometnes ir daudz un dažādas, lai katrs varētu atrast sev piemērotāko un makam atbilstošāko vasaras nometni. Vasaras nometnes ir tik svarīgas vecākiem un bērniem, ka pat tiek ņemti ātrie kredīti bez procentiem, lai apmaksātu dažādas maksas, kuras nepieciešamas bērnu vasaras nometnēm. Vieta var būt pilnīgi neticama un nometnes piedāvātās darbības var svārstīties no parastas nometnes līdz modernajām dejām. Galu galā, tomēr, galvenais ir, kā šīs aktivitātes tiek organizētas, kas nosaka vasaras nometnes programmas kvalitāti. Atcerieties, ka vasaras nometņu mārketinga materiāli ir paredzēti, lai Jūs vēlētos nosūtīt savu bērnu tur!

Iepazīstiet nometnes direktoru kā personu ar telefona zvanu un, ja iespējams, ar personīgu vizīti. Lūdziet direktoram aprakstīt nometnes filozofiju un kā to izpilda darbinieki. Uzziniet, vai Jums ir iespēja nosūtīt savu bērnu vasaras dienas nometnē vai vasaras nakts nometnē. Jautājiet cik gadus direktors ir strādājis šajā nometnē, kā arī uzziniet gadu kopskaitu, cik viņš ir strādājis par vasaras nometnes direktoru vai skolas direktoru.