Nometnes

Nometnes

  • Sporta nometnes:

Ja Jūsu bērns ir ļoti atlētisks, sporta vasaras nometne varētu būt lieliska izvēle. Šis vasaras nometnes veids būs vērsts uz sportu. Ir arī vasaras nometnes, kas vērstas uz vienu konkrētu sporta veidu. Lielākajai daļai, ja ne visām sporta komandām ir vasaras nometnes. Ja Jūs dēls ir futbolists, tā varētu būt nometne viņam.

  • Akadēmiskās nometnes:

Ja Jūs bērnam ir vairāk akadēmiskas dotības, tā varētu būt vasaras nometne viņiem. Ja Jūsu bērnam patīk mācīties, Jums būs dažādas iespējas izvēlēties piemērotāko vasaras nometni, no arheoloģijas līdz astronomijai, no bioloģijas līdz biznesam, matemātikas, jūras zinātnes, ģeoloģijas, robotika un zinātnes. Šis ir tikai īss saraksts ar dažām akadēmiskajām nometnēs. Lai kādas arī ir Jūsu bērna intereses, tam noteikti būs atbilstošas tematikas nometne.

  • Mākslas nometne:

Ja Jūsu bērns ir vairāk mākslas veida, mākslas nometne varētu būt pareizā vasaras nometne. Šīs vasaras nometnes ietver dažādus mākslas veidus un noteikti attīstīs Jūsu bērna radošo domāšanu. Šādas nometnes var ietver datormākslu, deju, fotogrāfijas un mūziku. Šie ir tikai daži piemēri.

  • Piedzīvojumu Nometnes:

Ja Jūs bērnam patīk brīvdabas piedzīvojumi, tā varētu būt nometne viņiem. Šie nometņu veidi ietvers pārgājienus, smaiļošanu un kanoe, niršanu ar akvalangu un dabas piedzīvojumus. Tātad, ja Jūsu bērnam patīk pavadīt laiku ārā, šāda nometne būtu labākā izvēle.

  • Īpašo interešu nometnes:

Šīs vasaras nometnes ietver dažādus veidus, piemēram, parastas nometnes, ēdienu gatavošanas nometnes, lauksaimniecības, sporta un joga vai citas nometnes. Tātad, ja jūs bērns ir ieinteresēts kādā no šīm darbībām, meklējiet internetā, lai atrastu konkrētas vasaras nometnes, kas tos piedāvā.

  • Īpašo vajadzību nometnes:

Šajā jomā ir ļoti plašs piedāvājums. Lai kādas arī nebūtu jūsu bērna īpašās vajadzības, tam būs atbilstoša vasaras nometne.

Jūs varat pajautāt bērniem, kādas ir viņu intereses un uz kādu nometni tie vēlētos doties. Ja Jūs bēri vēl ir mazi, iespējams, tie nevēlēsies būt prom no mājām. Galvenā vasaras nometnes ideja ir tas, ka Jūsu bērns nāk mājās ar sajūtu, ka ir pavadījis brīnišķīgi laiku, uzzinot jaunas lietas un labi pavadot laiku, ka viņi īsti nezina, ka iemācījās daudz ko jaunu.