Kas ir kempings

Kempings ir jautra un patīkama atpūtas dabā, kas ļauj Jums baudīt dabu un pavadīt laiku svaigā gaisā. Cilvēki dodas uz kempingiem mežā, nacionālajos parkos, mežos, pie upēm vai ezera, un var palikt tur uz vienu vai vairākām naktīm. Ir privātie kempinga parki, kā arī privātīpašumi, kuri pieder cilvēkiem, kas aicina citus cilvēkus baudīt dabu kopā ar viņiem. Kempinga braucieni var būt jautri, ja tos pareizi organizē.

Ir daudzi jautājumi, ko Jūs varētu vēlēties uzdot, ja Jums vēl nav pieredzes kempingā. Te ir saraksts ar biežāk uzdotajiem jautājumiem, ko uzdos iesācēji. Es ieteiktu nedoties kempingā, līdz Jūs atrodat atbildes uz Jums interesējošiem jautājumiem un izprotat prasības, kas Jums jāizpilda.

Kur ir iespējams doties kempingā?

Kempings

Ir divu veidu kempinga parki, publiskie un privātie. Publiskie kempinga parki ir atrodami dažādus vietās, no kurām izvēlēties, piemēram, nacionālajos parkos, valsts mežos, valsts apsaimniekotajās teritorijās un valsts parkos. Katrā no tiem savukārt ir daudz kempingu, no kuriem izvēlēties. Visi no tiem, vairāk vai mazāk, piedāvā tādas pašas ērtības, piemēram, tualetes, karstā ūdens dušu, un iepirkšanās rajonus; kas ir ļoti noderīgi iesācējiem. Jūs varat atrast dažādus kempinga parkus internetā, kur arī varēsiet uzzināt vairāk par katru no tiem un tas vienmēr ir labāk rezervēt vietu parkā jau iepriekš. Tas nav ļoti dārgi. Tie var iekasēt no €10 līdz €25 par nakti. Privātie kempinga parki var, vai nevar piedāvāt ērtības un viņi var arī iekasēt vairāk. Turklāt tie var atļaut tikai noteiktu skaitu tūristu.

Vēl viena alternatīva ir uzcelt telti un pavadīt nakti kalna nogāzē vai mežā vai pie ezera. Tomēr, Jums vajadzētu noskaidrot, vai tas ir atļauts Jūsu izvēlētajā vietā. Tādā gadījumā, atcerieties, ka tur nav iespējas, piemēram, izmazgāt veļu, tur nebūs tualetes vai veikalu tuvumā. Jums būs nepieciešams ņemt visas pirmās nepieciešamības preces ar Jums, dodoties kempingā. Ja Jūsu ģimeni nesajūsmina doma par atrašanos ārā teltī, Jūs vienmēr varat iznomāt kemperi, lai labi un ērti pavadītu laiku.