Kemperu apraksti

RV Kemperis (vai atpūtas transportlīdzekļu kemperis) ir ļoti līdzīgs Kemperisdzīvošanai mājās, jo dodoties ceļā, Jūs ņemat līdzi pilnībā mēbelētu transportlīdzekli, kurā Jūs būtībā dzīvojat. Jūs varat padarīt savu kemperi tik ērtu, kā Jums tīk. Visu, kas Jums ir nepieciešams mājās, var visticamāk ņemt līdzi ceļā ar kemperi. Viss, par ko Jums tiešām ir nepieciešams padomāt, ir tas, kādas pārtikas preces un personīgās mantas Jūs vēlētos ņemt līdzi ceļojumā. Šis kemperis parasti ir domāts tiem cilvēkiem, kam nepatīk neērtības, bet kas arī, iespējams, vēlēs tuvāk iepazīties ar citiem braucējiem, ko kemperu parkos tos var novietot diezgan tuvu vienu otram. Lai gan šajā kemperī ir pamata lietas, kas nepieciešamas ikdienā, Jūs varat noparkot šo mašīnu kaut kur un tajā dzīvot ir.

Kemperis jeb Treileris kempings ir nedaudz nepieradinātāks RV kempera veids bez dažām ērtībām. Bieži vien treileriem nav dušas vai tualetes, atšķirībā no vairuma RV Kemperu. Atkarībā no treilera tajā var būt iekļauts ledusskapis. Parasti treileri ir vairāk paredzēti tiem cilvēkiem, kuriem nepatīk gulēt uz zemes, vai nav jāuztraucas par smagiem laika apstākļiem, bet joprojām vēlas doties dabā.

Telts kempings parasti ir tiem cilvēkiem, kas tiešām vēlas pavadīt laiku pie dabas. Telts kempings liek Jums padomāt par visām Jūsu pamatvajadzībām pirms došanās ceļā (pārtika, higiēna, tualete, pajumte, apgaismojums naktī, siltums). Ir arī atšķirīgi telšu veidi. Dažiem cilvēkiem patīk celt telti visām vajadzībām, bet citi izvēlas parastas teltis un ceļ tās nomaļās vietās nostāk no cilvēkiem. Telšu kempinga ceļojums var būt laikietilpīgs, jo Jums ir jāpadomā par visu, kas Jums var būt nepieciešams.

Pārgājienu kempings ir nedaudz vairāk domāts pieredzējušiem tūristiem. Padomājiet par to … viss, kas pēc Jūsu domām būs Jums nepieciešams, Jums ir jāievieto mugursomā un Jums šī mugursoma būs jāņem līdzi dodoties ceļā un jānes tā uz muguras. Jums ir jāņem līdzi pēc iespējas mazāk mantu!

Kanoe laivu kempings ir līdzīgs pārgājienu kempingam, bet iešanas vietā Jūs pārvietojaties pa ūdeni. Jums ir jāpārliecinās, ka viss ir ūdensizturīgs.