Kā iekrāt ilglaicīgi?

VasaraIekrāt parasti mēs varam, bet galvenais jautājums ir „Kā iekrāt tā, lai iekrājumi neizbeidzās pēc pirmā mazā mērķa sasniegšanas?”. Ir jāturpina krāt un jāuzstāda daudz lielāki, grūtāk sasniedzami mērķi. Stingri pieturieties pie Jūsu izveidotā saraksta un kritiski izvērtējiet katras uzskaitītās mantas patieso vajadzību. Lai maksimāli ietaupītu, iepērkoties pēc saraksta, izmantojiet priekšrocības, ko sniedz lielveikalu lojalitātes karšu priekšrocības, aktuālās izpārdošanas, dažādi Krājkasītetīmekļa kuponu kodi.

Noteikti nosakiet kopējo naudas budžetu vasaras Saulgriežu svinēšanai. Taču varbūt Jums šāda finanšu plānošana šķiet pārāk nogurdinoša un finanšu plānošanas vietā Jūs labāk izvēlaties noformēt kredītu, jeb svētku galds vai iecerētā dāvana naudas izteiksmē ir dārgāki, līdz ar to Jums nepieciešami papildus naudas līdzekļi, svarīgi izvērtēt, lai aizņēmuma naudas summas atdošana pēc Jāņiem Jūs finansiāli neapgrūtinātu. Ja esat izlēmis par labu kredīta noformēšanai, ieteicams izskatīt aizdevuma piedāvājumu veidus internetā vai konsultēties ar finanšu iestādes konsultantu par jums optimālāko aizņēmuma veidu, jo diezgan būtiski, lai kopējais ikmēneša kredīta maksājums nepārsniegtu 30% no Jūsu ikmēneša ienākumiem. Ir jāsaprot, cik liels kredīts ir nepieciešams? Ja kredīts nav liels (50-300 eiro) un termiņš neliels (1-2 mēn.), tad labs risinājums var būt bezprocentu kredīts vai kredītlīnija, kura arī ir bezprocentu (2018).

KempingsPretējā gadījumā kredīts Jums būs kā īsts slogs. Optimāla finanšu plānošana Saulgriežu pirmssvētku laikā nozīmē to, ka esat atbilstoši sagatavoti un spējīgi rīkoties arī nestandarta situācijās svētku laikā, līdz ar to varat justies pārliecinoši un izbaudīt svētku noskaņu kopā ar saviem tuvajiem! Ja arī plānojot savas finanses, esat nonācis līdz kredīta formēšanai, ja tas ir pārdomāts un mērķtiecīgs solis, lai pienācīgi nolīgotu, nākotnē tas Jums nenesīs galvassāpes. Noteikti gan der atcerēties, kad kredītu jāformē pie tā kreditora, kurš piedāvā tieši Jums un tieši Jūsu finansiālai situācijai piemērotāko aizdevumu. Kredītu, kurš ar saviem draudzīgajiem procentiem, atmaksas grafiku, iespēju izmantot atlikto maksājumu jeb kredīta brīvdienas, kā arī kredīta pagarinājumu atbilst Jūsu vajadzībām.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.